Apie mus

            „Du pelėdžiukai“ internetinė parduotuvė – tai vieta kur  patogiai ir greitai galima išsirinkti pačius madingiausius, stilingiausius ir aukštos kokybės drabužius bei aksesuarus kūdikiams ir vaikams. Mes tai – drabužiai kūdikiams, drabužiai vaikams: drabužiai mergaitėms ir drabužiai berniukams. Drabužėlius papuoš įvairūs rankų darbo aksesuarai: galvajuostės kūdikiams, galvajuostės mergaitėms, lankeliai mergaitėms, papuošalai mergaitėms ir žaislai.
Juk mūsų vaikai taip pat nori būti stilingi bei jaustis išskirtinai, o svarbiausia, visa tai – už patrauklią kainą. Mes stengiamės savo asortimentą nuolat papildyti naujomis prekėmis,  tai madingi  drabužiai kūdikiams ir vaikams bei įdomūs žaismingi ir puošnūs aksesuarai, kurių niekur kitur nerasite, nes, mes kruopščiai atrenkame  tik tai, kas madinga ir šiuolaikiška. Ypatingas dėmesys skiriamas vaikų drabužių kokybei  ir patogumui, todėl mūsų siūlomi   drabužiai vaikams yra  tai, kas yra geriausia mūsų vaikams. Taigi taupydami savo laiką, ramiai ir apgalvotai galėsite šioje „Du pelėdžiukai” vaikų parduotuvėlėje savo vaikučiams rasti viską, ką galima įsigyti Lietuvoje geriausio. Pas mus rasite ispanų gamintojo Mayoral bei lietuvių dizainerių drabužių kūdikiams ir vaikams, bei aksesuarų jūsų stilingiems mažyliams!
Drabužius vaikams ar rūbelius kūdikiams bei aksesuarus, esančius šioje el. svetainėje, galite taip pat apžiūrėti gyvai, pasimatuoti ir nusipirkti parduotuvėje adresu:

„Du Pelėdžiukai” Prekybos miestelis „Urmas” Vakarinė galerija, parduotuvė yra tarp 5 ir 6 sandėlio (įėjimas nuo Taikos pr. gatvės arba nuo saldainių fabriko) Pramonės pr. 16 Kaunas

Šiuo metu siūloma drabužiai vaikams nuo ką tik gimusių mažylių, iki 10 metų ponaičių ir damučių. Naujagimiams turime patogius šliaužtinukus, smėlinukus, kelnaites neveržiančias liemens, kepurėles ir visa kita, kas būtina pirmosiomis savaitėms.
Vaikiškų prekių parduotuvėlė „Du Pelėdžiukai” – laukia mažųjų klientų bei jų tėvelių! 

Veikla vykdoma su individualios veiklos pažymėjimu NR. (32.2) G18-2219