Apie mus

„Du pelėdžiukai“ internetinė parduotuvė – tai vieta kur  patogiai ir greitai galima išsirinkti pačius madingiausius, stilingiausius, aukštos kokybės drabužėlius kūdikiams ir vaikams. Papuošti mergaites   rankų darbo aksesuarais plaukams – galvajuostėmis, lankeliais, segtukais ir gumytėmis. Pas mus rasite edukacinius žaidimus ir žaislus Lietuvos kūrėjų, bei kitų įvairių šalių gamintojų. Mes vertiname rankų darbo sukurtus gaminius. Parduotuvėje „Du Pelėdžiukai” Jums pristatome  rankų darbo lėles, nertus žaislus, kruopščiai kurtus albumus bei siūtus drabužėlius  kūdikiams ir vaikams.

Mūsų dizaineriai ir konstruktoriai Jums pasiūlys didelį pasirinkimą galvos apdangalų kūdikiams ir vaikams – kepures su movomis, kepures su raišteliais, pavasarinius/rudeninius ir žieminius merino vilnos šalmukus.

Turime 5 metų patirtį padedant tėveliams pasiruošti didelei šventei KRIKŠTYNOMS. Parduotuvėje rasite mūsų siūtas krikštynų sukneles mergaitėms, lininius kostiumėlius berniukams, puošnius mergaitėms aksesuarus plaukams bei kitą Krikštynų šventės atributiką.

Mes pasirūpinsime, kad drabužiai mergaitėms ir berniukams būtų patogūs ir kokybiški.

Vaikiškų prekių parduotuvėlė „Du Pelėdžiukai” – laukia mažųjų klientų bei jų tėvelių! 

Veikla vykdoma pagal individualios veiklos pažymą NR. 1085126