Apie mus

            „Du pelėdžiukai“ internetinė parduotuvė– tai vieta kur  patogiai ir greitai galima išsirinkti pačius madingiausius, stilingiausius, ir kur tikrai siūloma aukštos kokybės drabužiai vaikams, drabužiai kūdikiams, batai vaikams bei įvairūs aksesuarai jauniesiems stileivoms: tai drabužiai mergaitėms, drabužiai berniukams, ir netgi… rūbeliai kūdikiams, už kurių stiliuką yra atsakingi tėveliai 🙂
Juk mūsų vaikai taip pat nori būti stilingi bei jaustis išskirtinai, o svarbiausia, visa tai – už patrauklią kainą. Mes stengiamės savo asortimentą nuolat papildyti naujomis prekėmis,  tai madingi  drabužiai vaikams bei įdomūs žaismingi aksesuarai, kurių niekur kitur nerasite, nes, mes kruopščiai atrenkame  tik tai, kas madinga ir šiuolaikiška. Ypatingas dėmesys skiriamas vaikų drabužių kokybei  ir patogumui, todėl mūsų siūlomi  drabužiai vaikams  yra  tai, kas yra geriausia mūsų vaikams. Taigi taupydami savo laiką, ramiai ir apgalvotai galėsite šioje „Du peledžiukai“ vaikų parduotuvėlėje savo vaikučiams rasti viską, ką galima įsigyti Lietuvoje geriausio. Pas mus rasite ir ispanų gamintojo Mayoral ir amerikiečių gamybos rūbelių bei lietuvių dizainerių kūrinių jūsų stilingiems mažyliams!
Drabužius vaikams, batus vaikams ar rūbelius kūdikiams bei aksesuarus, esančius šioje el. svetainėje, galite taip pat apžiūrėti gyvai, pasimatuoti ir nusipirkti parduotuvėse adresu:

1. “Du Pelėdžiukai” Prekybos miestelis “Urmas” Vakarinė galerija, parduotuvė yra tarp 5 ir 6 sandėlio (įėjimas nuo Taikos pr. gatvės arba nuo saldainių fabriko) Pramonės pr. 16 Kaunas

2. “Drabužiai vaikams” Smilgos g. 1 – 33 , Kėdainiai

Šiuo metu siūloma drabužiai vaikams nuo ką tik gimusių mažylių, iki 12 metų ponaičių ir damučių. Naujagimiams turime patogius šliaužtinukus, smėlinukus, kelnaites neveržiančias liemens, kepurėles ir visa kita, kas būtina pirmosiomis savaitėms.
Vaikiškų prekių parduotuvėlė “Du Pelėdžiukai” – laukia mažųjų klientų bei jų tėvelių! 

Veikla vykdoma su individualios veiklos pažymėjimu NR. (32.2) G18-2219